Katri uudiskiri
Saadan Sulle postkasti uut ja põnevat toitumistrendidest, vastuseid toitumisalastele küsimustele ja inspiratsiooni kuidas tasakaalustatult süüa.

Kingi endale või lähedasele tervislik kingitus

Mina olen Katri. Olen toitumisterapeut ja tuntud ka kui Rimi toitumisnõustaja, läbi selle on mul olnud võimalus suunata mitmekümnete tuhandete eestlaste toitumisharjumusi. Soovin juhatada ka Sinu teekonda tervisliku toitumiseni!
Toitumisteraapia kinkekaardid
Toitumisteraapia hõlmab endas õige toitumise põhimõtetega tutvumist ja toidumenüü ning elustiili korrigeerimist vastavalt probleemile või eesmärgile.

Kinkekaardi üle rõõmustavad nii ema, isa kui teised pereliikmed. Samuti on see sobilik kink nii sõbrannale, sõbrale või töökaaslasele!
Tagasi
Miks kinkida personaalne toitumisteraapia?
See mida me sööme ja mõtleme toidust ja välisest mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist.
Soovid, et Su Iähedasel oleks rohkem energiat, hästitoimiv ja tugev immuunsüsteem.
Toitumisteraapia konsultatsioonid annavad võimaluse analüüsida ja muuta toitumisharjumusi ja elustiili koos toitumisterapeudi toetuse ja juhendamisega.
"Õige toitumine'' tähendab iga inimese jaoks erinevaid vajadusi ja lahendusi. Kas Sa teadsid, et ka naiste ja meeste ''õige toitumine'' tähendab erinevaid vajadusi?
Sa soovid kinkida uusi teadmisi kuidas tulla paremini toime stressiga? 🙂
Toitumisteraapiast saab abi kui on probleeme alakaalu, ülekaalu, ärevuse, depressiooni, seedeprobleemide, diabeedi, kõrge kolesterooli ja teiste haigustega.
Toitumisteraapia on väärtuslik ka neile kes on mõne metaboolse haiguse riskirühmas ja soovivad haigust ennetada (diabeet, südame- ja veresoonkonnahaigused, vähk).
Kingituse saaja soovib analüüsida enda mikrobioomi. Igal inimesel on erinev mikrobioom, mis sõltub paljuski toidumenüüst, elustiilist, ravimitest, põletikest, kliimast, keskkonnast ja esivanematest. Samuti sellest, kas sünniti siia ilma loomulikul teel või keisrilõikega.
Klientide tagasiside
Võid olla minu artikleid lugenud mõnes allolevas väljaandes. Hiljutiste meediakajastuste parimad nopped leiad siin. Rohkem infot toitumisteraapia ja pakutavate teenuste kohta saad lugeda esilehelt.

Samuti kutsun Sind lugema blogis retsepte ja artikleid ning neid omal käes katsetama. Huvitavate toitumisnippide saamiseks on Sul võimalus ühineda uudiskirjaga.
Kinkekaardi makse oli edukas
Ostu kviitung ja digitaalne kinkekaart koos edasiste juhistega jõuavad Sinuni e-mailiga.